La lecture en ligne est gratuite
Le téléchargement nécessite un accès à la bibliothèque YouScribe
Tout savoir sur nos offres

Partagez cette publication

Publications similaires

epilazararlari

de orjinalepilatuydokucu5

Goji Berry resmi satis

de gojiberrykremisatis7

epila nerede satilirepila tuy dokucu sprey
epila sprey tuy azaltcCiltte daha etkili olabilmesi için uygulanacak bölgenin temiz olmas gerekmektedir. Cilde temas ettirmeden önce kullanacanz alan temizleyin. •stenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler, tüy dökücü spreyi kullanmadan önce uygun bir biçimde çalkalanarak dik aç ile sklmaldr.
epila spreySpreyi sktktan sonra uyguladnz bölgede ksa süreli bir masaj yapmanz gerekecektir. •Bu spreylerin kullanldktan sonra en fazla 5 dakikalk bir süre bekletip sonrasnda tüyleri kontrol etmeniz daha uygun olacaktr. •spreyle sikilan bolge tuyler gucsuz hale geldiginde kolaylikla temizlenebilir hale gelmisse lk su ile ykayabilirsiniz. •Bu spreylerin daha çok etkili olacan düünerek 5 dakikadan fazla uyguladnz bölgede bekletmeniz uygun deildir. Farkl alerjik durumlara sebep olabilir ve cilt problemlerini de beraberinde getirebilir. •yapilmis olan cildinizde kuru olmasina sebep olacaktr sabun kesinlikle kullanilmamalidir. Cildin yumuak kalmas önemli olduu için lk su ve cildi kurutmayan bir sabunun kullanlmasyla beraber daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Tüy dökücü sprey kullanm kullanm günümüzde oldukça revaçta olduu için uygulanacak bölgelerinde kesin olarak doru bilinmesi gerekir. Farkl bölgelerde uyguladktan sonra uzun süre kzarklklar ve arlar ile ba baa kalabileceiniz unutmaynTüy dökücü spreyler kol, bacak, bikini bölgesi ve koltuk alt gibi bölgelerde kullanlabilir.
tuylerden kurtulmak icin her yontemi deneyip istediginiz vucuta getiremiyorsaniz epila tuy dokucu sprey onermekteyiz. dikkat edilmesi gereken baz hususlar vardr. Her bölgede kullanmnn yaplmas
istenmeyen cilt rahatszlklarna sebep olabilmektedir. epila tuy dokucu spreyepila sprey resmi satis sitesi