La lecture en ligne est gratuite
Télécharger

Publications similaires

Goji Berry fiyati

de gojiberrykremfacecare0

epila nerde satilir eczaneler

de orjinalepilasprey4

epila nerlerde satilirepila spreyepila tuy dokucustenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler, tüy dökücü spreyi kullanmadan önce uygun bir biçimde çalkalanarak dik aç ile sklmaldr.Ciltte daha etkili olabilmesi için uygulanacak bölgenin temiz olmas gerekmektedir. Cilde temas ettirmeden önce kullanacanz alan temiz tutunuz. •stenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler, tüy dökücü spreyi kullanmadan önce uygun bir biçimde çalkalanarak dik aç ile sklmaldr.
epila spreySpreyi sktktan sonra uyguladnz bölgede ksa süreli bir masaj yapmanz gerekecektir. •Bu spreylerin kullanldktan sonra en fazla 5 dakikalk bir süre bekletip sonrasnda tüyleri kontrol etmeniz daha uygun olacaktr. •spreyle sikilan bolge tuyler gucsuz hale geldiginde kolaylikla temizlenebilir hale gelmisse lk su ile ykayabilirsiniz. •Bu spreylerin daha çok etkili olacan düünerek 5 dakikadan fazla uyguladnz bölgede bekletmeniz uygun deildir. Farkl alerjik durumlara sebep olabilir ve cilt problemlerini de beraberinde getirebilir. •yapilmis olan cildinizde kuru olmasina sebep olacaktr sabun kesinlikle kullanilmamalidir. Cildin yumuak kalmas önemli olduu için lk su ve cildi kurutmayan bir sabunun kullanlmasyla beraber daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Tüy dökücü sprey kullanm kullanm günümüzde oldukça revaçta olduu için uygulanacak bölgelerinde kesin olarak doru bilinmesi gerekir. Farkl bölgelerde uyguladktan sonra uzun süre kzarklklar ve arlar ile ba baa kalabileceiniz unutmaynTüy dökücü spreyler kol, bacak, bikini bölgesi ve koltuk alt gibi bölgelerde kullanlabilir.
korunmak için uygulanan yöntemlerin banda gelen epila tüy dökücü spreylerin kullanmnda temiz bir vucuta varma imkani saglayabilirsiniz. dikkat edilmesi gereken baz hususlar vardr. Her bölgede kullanmnn yaplmas istenmeyen cilt rahatszlklarna sebep olabilmektedir.Ayrca göüs ucu için de kesinlikle kullanlmamas gerekir. Yine de istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanacanz bölgeler ile ilgili üpheleriniz bulunuyorsa, küçük bir alerji testi yaptrabilir ve ürünü çok küçük bir miktarda sürüp bekleyebilirsiniz. Herhangi bir kzarklk ya da kant görülmedii sürece rahatlkla uygulayabilirsiniz. Kadnlarn ve erkeklerin daha güzel ve bakml görünmelerini salayan tüy dökücü ürünlerin kullanm artk çok kolay ve rahatlkla tavsiye edilebiliyor. epila spreyepila sprey turkiye satis sitesi