La lecture en ligne est gratuite
Télécharger

Publications similaires

hemeroid nedir

de basurolanlar99

Rx1 kullananlar

de rx1yorumlari8

Vous aimerez aussi

suivant
Gelinlik Modelleri
Her geçen gün yenigelinlik modelleritasarıŵları ďayaŶlarıŶ hayalleriŶi süsler hale gelŵiş duruŵda. BayaŶlar, geŶç yaştaŶ itiďareŶ ďaşlayarak ďelki de geleĐekteki eşiŶdeŶ öŶĐe ďu geliŶlik ŵodeliŶi düşlüyor olaďilir. Oldukça fazla ilgi odağı olaŶ geliŶlik ŵodelleri ďayaŶları haŶgi ŵodeli seçeĐeği konusunda oldukça zorluyor.
GüŶ geçtikte geliŶliklerle ďirlikte düğüŶ koŶseptleri de gelişŵeye ďaşlayıŶĐa koŶseptlere uyguŶ geliŶ ŵodeli seçŵek ďir o kadar zorlaşıyor. KoŶsept düğüŶlerde reŶk olarak ďeyazıŶ toŶlarıŶdaŶ ziyade ďej, krem ve turkuaz renkleri de çok fazla ilgi görŵektedir. BuŶuŶ dışıŶda daŶtel detaylarıŶa öŶeŵ verilmektedir, geliŶliğiŶ zarafetiŶi arttıraŶ daŶtel detayları terĐih edilŵektedir. İlgi odağı olŵak isteyeŶ ďayaŶlarıŵız dekolte olarak sırt yada göğüs dekolteli geliŶlik ŵodelleriŶi sıklıkla kullaŶŵaktadır.
Bu özel güŶüŶüzde tüŵ gözleri üstüŶüze çekŵek, düğüŶüŶ sahiďiŶe yakışır ďir görüŶtü yaratŵak içiŶ ŵutlaka geliŶlik seçiŵiŶizi çok doğru ďir şekilde yapŵalısıŶız.Gelinlik modellerini seçerken tek ďaşıŶıza karar verŵek yeriŶe aileŶiz yada arkadaşlarıŶızdaŶ ŵutlaka yardıŵ isteyiŶiz. EŶ doğru ve eŶ iyi ŵodeli seçŵeŶizde size yardıŵĐı olaĐak ve siziŶ ŵoraliŶizi yüksek tutaĐaktırlar. Bu özel güŶüŶüzüŶ sizin içiŶ Ŷe aŶlaŵ ifade ettiğiŶiŶ farkıŶda olaŶ kişiler siziŶ uŶutulŵaz ďir düğüŶ geçirŵeŶiz içiŶ elleriŶdeŶ geleŶi yapaĐaklardır. HayatıŶız ďoyuŶĐa ďelki sadeĐe ďir defa giyeĐeğiŶiz geliŶlik ŵodeliŶi seçerkeŶ yiŶe de soŶ sözüŶ sizde olduğuŶu uŶutŵayıŶ kalďiŶizden geçen, içinize sinen bir gelinlik ŵodeli ile düğüŶüŶüzü ŵutlu geçiriŶ.