La lecture en ligne est gratuite
Le téléchargement nécessite un accès à la bibliothèque YouScribe
Tout savoir sur nos offres
Télécharger Lire

Otele Transfer

1 page

Otele Transfer dƺƌŬŝLJĞ͛ŶŝŶ ĞŶ ŐƂnjĚĞ ƚƵƌŝƐƚŝŬ ůŽŬĂƐLJŽŶůĂƌŦŶĚĂŶ ŽůĂŶ ŶƚĂůLJĂ͕ ďƺŶLJĞƐŝŶĚĞ ďĂƌŦŶĚŦƌĚŦŒŦ ĚĞǀ ƐĂŶĂLJŝ ĂƚŦůŦŵůĂƌŦLJůĂ ĚƺŶLJĂŶŦŶ ŚĞƌ ƚĂƌĂĨŦŶĚĂŶ ŝƔ ĂĚĂŵŦ

Publié par :
Ajouté le : 29 mars 2016
Lecture(s) : 0
Signaler un abus

Vous aimerez aussi

Otele Transfer
Türkiye’ŶiŶ eŶ gözde turistik lokasyoŶlarıŶdaŶ olaŶ AŶtalya, ďüŶyesiŶde ďarıŶdırdığı dev saŶayi atılıŵlarıyla düŶyaŶıŶ her tarafıŶdaŶ iş adaŵı ve turistleriŶ akıŶıŶa uğraŵaya devaŵ ediyor.Her şey dahilϱ yıldızlı tatil paketleriŶiŶ her geçeŶ güŶ uĐuzlaŵası, AŶtalya’ŶıŶ daha da popüler ďirtatil destiŶasyoŶu olŵasıŶı sağlayaŶ eŶ öŶeŵli etkeŶlerdeŶ ďirisi. Rusya ile yaşaŶaŶ krizdeŶ soŶra ďiraz sıkıŶtıya girŵiş olsa da,Antalya bugün deher ŵevsiŵ sıĐak havası ve altıŶ reŶkli kuŵsallarıylatatile çıkŵak isteyeŶlerĐe terĐih ediliyor.
Kara ve hava yolu opsiyoŶlarıyla ulaşaďileĐeğiŶiz AŶtalya’da gezip göreĐek çok yer var.Tatil süresi ďoyuŶĐa AŶtalya’ŶıŶ tarihi ve doğal güzellikleriŶigörebilecek enerjiyi kendinizde bulabilmek için yoğuŶ geçeŶ ďir uçak yolĐuluğuŶuŶ ardıŶdaŶaŶtalya havaliŵaŶı traŶsferhizŵeti satıŶ alŵaŶızda mutlaka fayda var. Uçaktan iner inmez otele gitmek için birtaksi ďulŵaŶıza gerek kalŵadaŶ, havaliŵaŶıŶda sizi ďekleyeŶ ďirileriŶiŶ olŵası hoş olurdu değil ŵi? CevaďıŶız evetse, AŶtalya’ŶıŶtüm ilçeleriŶe havaliŵaŶı traŶsfer servisi suŶaŶoteletransfer.com adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.
SaŶılaŶıŶ aksiŶe oldukça Đüz’i üĐretler karşılığıŶdabelek transferiŶizi sağlayaĐak olaŶ teĐrüďeli şoförler, sizi ve sevdikleriŶizi yoruĐu ďir yolĐuluğuŶ ardıŶdaŶ rahat ďir şekilde gitŵek istediğiŶiz adrese ulaştıraĐaktır.Otele transfer hizmeti sunan personellerimiz, eğer 1-ϰ kişi arası ďirgrupla AŶtalya’ya geldiyseŶizbinek otomobillerle,daha kalaďalık ďir şekilde geldiyseŶiz de soŶ ŵodel MerĐedes Vito’larla traŶsferiŶizi gerçekleştirŵek içiŶ hazırdır.
Un pour Un
Permettre à tous d'accéder à la lecture
Pour chaque accès à la bibliothèque, YouScribe donne un accès à une personne dans le besoin