access_time 8:44:55
Polish
Écouter un extrait
Obtenez un accès à la bibliothèque pour le consulter en ligne
En savoir plus

Zaginiona (Seria Kryminałów o Riley Paige — Cz. 1)


lu par -

Écouter un extrait
Obtenez un accès à la bibliothèque pour le consulter en ligne
En savoir plus
access_time 8:44:55
Polish

Description

"Wartka akcja, która wciąga od pierwszego rozdziału do samego końca"

--Midwest Book Review, Diane Donovan

"Perełka wśród thrillerów i powieści detektywistycznych! Autor tak doskonale przedstawił rozwój psychologiczny bohaterów, że czujemy się, jakbyśmy byli w stanie zajrzeć w ich umysły, poczuć ich strach i radować się ich zwycięstwem. Akcja jest bardzo inteligentnie skonstruowana i trzyma przez cały czas w napięciu. Ta książka jest tak pełna zwrotów akcji, że nie odłożysz jej dopóki nie przewrócisz ostatniej strony."

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

Na obrzeżach stanu Virginia pojawiają się martwe ciała kobiet zamordowanych w dziwaczny sposób. Przybyli na miejsce agenci fbi są w szoku. To robota seryjnego mordercy, który działa coraz szybciej. Wiedzą, że tylko jedna osoba może rozwiązać tę sprawę: agent specjalny Riley Paige.

Riley jest akurat na zwolnieniu, próbując wrócić do formy po traumatycznych przejściach z ostatnim mordercą. Jest w nie najlepszym stanie i fbi niechętnie sięga po pomoc jej genialnego umysłu. Jednak Riley, chcąc zwalczyć własne demony, wkracza do akcji, a jej śledztwo prowadzi przez niepokojące nisze kolekcjonerów lalek, domy rodzin dotkniętych tragedią, aż do najciemniejszych zakamarków umysłu zabójcy. Odkrywając kolejne wątki, Riley uświadamia sobie, że ma do czynienia z mordercą dużo bardziej skrzywionym psychicznie, niż mogła sobie wyobrazić. Prowadząc nieustanny wyścig czasem, Riley staje na granicy własnych możliwości, ryzykuje utratę pracy, ściąga niebezpieczeństwo na własną rodzinę, a jej psychika chce dać za wygraną.

Po raz kolejny jednak Riley decyduje się wziąć sprawę. Nie che się poddać. Ma obsesję, która wiedzie ją w najciemniejsze zaułki jej własnego umysłu, zacierając granice pomiędzy łowcą i ofiarą. Po serii niespodziewanych zwrotów akcji, instynkt doprowadza ją do szokującego rozwiązania, którego nawet sama Riley nie byłaby w stanie przewidzieć.

„Zaginiona”, ciemny thriller psychologiczny z atmosferą napięcia zapierającą dech w piersiach, to debiut wciągającej serii – oraz nowej ulubionej postaci – które sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać się od książki.

Druga książka z serii o Riley Page już w sprzedaży!

Sujets

Informations

Publié par
Date de parution 27 septembre 2019
Nombre de lectures 0
EAN13 9781094301365
Langue Polish
Poids de l'ouvrage 1321 Mo

Exrait