iPhone Servis
2 pages
Turkish
Le téléchargement nécessite un accès à la bibliothèque YouScribe
Tout savoir sur nos offres

iPhone Servis

-

Le téléchargement nécessite un accès à la bibliothèque YouScribe
Tout savoir sur nos offres
2 pages
Turkish

Description

iPhone Servis iPhone Servis başka bir deyişle, Apple kuruluş felsefesi gereği her daim teknolojinin nimetlerinden faydalanan bir şirket olmuştur. Bu yüzden her sene yeni telefon ve tablet üretmektedir. Yine prensip gereği telefon ve tabletlerinde köklü değişiklikler yapmamasına rağmen mobil cihazlarda kullanılan işletim sistemi iOS’ta bu değişiklikler belirgin bir şekilde görülmektedir. iOS oldukça stabil bir işletim sistemi olduğundan dolayı hemen her telefon modelini sorunsuz bir şekilde kendi içerisinde güncelleyebilmektedir. Apple’ın rakibi olan diğer telefon markalarına bakıldığında işletim sistemi güncellemelerinde ciddi problemler yaşadığı gözlemlenmiştir. Zira yapılan araştırmalar sonucunda Apple haricindeki firmaların telefon veya tabletlerine sahip olan kişilerin sadece küçük bir kısmı ilgili telefonun en son sürüm işletim sistemini kullanmaktadır. Ancak bu araştırma Apple cephesinde yapıldığında %90’ın üzerinde son sürüm kullanıldığı tespit edilmiştir. Bu durum Apple’ın neden dünyanın en büyük teknoloji markası olduğunu kanıtlar niteliktedir. http://www.saintsteknikservis.com/iphone-servis Teknoloji geliştiğinden dolayı iPhone Servis ve iPad’lerin bu teknolojiye ayak uydurmaları gerekmektedir. Bu yüzden de yeni iOS sürümlerinin eskilere nazaran daha gelişmiş özellikler içerdiği görülmektedir.

Sujets

Informations

Publié par
Publié le 22 août 2014
Nombre de lectures 6
Langue Turkish

Exrait

iPhone Servis
iPhone Servisbaşka bir deyişle, Apple kuruluş felsefesi gereği her daim teknolojinin nimetlerinden faydalanan bir şirket olmuştur.Bu yüzden her sene yeni telefon ve tablet üretmektedir. Yine prensip gereği telefon ve tabletlerinde köklü değişiklikler yapmamasına rağmen mobil cihazlarda kullanılan işletim sistemiiOS’tabu değişiklikler belirgin bir şekilde görülmektedir.iOSoldukçastabil bir işletim sistemi olduğundan dolayı hemen her telefon modelini sorunsuz bir şekilde kendi içerisinde güncelleyebilmektedir.Apple’ın rakibi olan diğer telefon markalarına bakıldığında işletim sistemi güncellemelerinde ciddi problemler yaşadığı gözlemlenmiştir. Zira yapılan araştırmalar sonucunda Apple haricindeki firmaların telefon veya tabletlerine sahip olankişilerin sadece küçük bir kısmıilgili telefonun en son sürüm işletim sistemini kullanmaktadır.Ancak bu araştırma Apple cephesinde yapıldığında %90’ın üzerinde son sürüm kullanıldığı tespit edilmiştir. Bu durum Apple’ın neden dünyanın en büyük teknoloji markası olduğunu kanıtlar niteliktedir.
http://www.saintsteknikservis.com/iphone-servis
Teknoloji geliştiğinden dolayıiPhone Servisve iPad’lerin bu teknolojiye ayak uydurmaları gerekmektedir.Bu yüzden deyeni iOS sürümlerinin eskilere nazaran daha gelişmiş özellikler içerdiği görülmektedir. İşletim sisteminin sürekli geliştirilmesine paralel olarak telefon veya tabletlerde bulunan donanımsal özelliklerinde bu gelişmeleri destekler nitelikte olması gerekmektedir. Ancakilk üretileniPhoneve iPad’ler bu konuda yeterli olmadığından Apple ilk çıkardığı cihazlarına iOS güncelleme desteğini kesmiştir.Bu durum görünüşte Apple’ın müşterilerine sahip çıkmadığı düşüncesine yol açsa daiPhone Servis,3g ve 3gs gibi telefonların yeni nesil teknolojileri destekleyecekdonanıma sahip olmadığı bilinmektedir. Yani yeni işletim sistemine sahip olsa bile uygulamaları veya oyunları çalıştırmakta güçlük çekecek, eskisine nazaran daha yavaş çalışacaktır. Ancak güncelleme yapılmadığı takdirde mevcut işletim sistemine uygun donanım olduğundan dolayı
herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Apple bunun bilincinde olan bir firma olduğundan dolayıeski nesilgüncellemelerinimüşteri memnuniyetini bozmamak adınayapmamaktadır.
Ancak bazı durumlarda yeniiOSsürümü ihtiyacı ortaya çıkabilir. Örneğin navigasyon programları genellikle son sürüm destekli olduğundan dolayı eski nesil telefon ve tabletlerde çalışmayacaktır. Böyle durumlarda uygulamanın kullanılabilmesi için telefonun işletim sistemi sürümünün artırılması gerekir. Ancak Apple buna izin vermediğinden uygulamayı kullanmak mümkün değildir.
iPhone Servis hizmetlerinde dönüm noktası. iPhone Tamirinde yeni bir boyut.
Firmamızda çalışan Appleteknik destek ekibimiz eski & yeni tüm iOS sürümlerini hangi telefon olursa olsun yükleyebilmektedir.Eğer sizler de navigasyon uygulamaları gibi yüksek işletim sistemi sürümü gerektiren bir takım uygulamaları çalıştırmak istiyorsanıziPhone servisşubemize gelebilirsiniz. Şubemizde çalışan ekibimiztelefonunuz ile ilgilenecek ve ilgili sürüme sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayacaktır.
Sürüm yükseltirken neden bu işlemi yaptığınız sorusuna mantıklı cevaplar vermelisiniz. Zira Apple mühendisleri eski telefonlarınınyeniişletim sistemlerini sağlıklı çalıştıramayacağı konusunda uyarmaktadır. Eğer cihazlarınızı sadece bir uygulama için kullanıyorsanıziPhone servis bu konuda sizlere yardımcı olabilir.Ancakyüksek iOSsürümü sayesinde telefonu daha verimli kullanacağınızı düşünüyorsanız bu konuda ciddi bir fikir yanlışına düştüğünüzü hatırlatmamızda fayda var.
Her yeni iOS sürümünde iPhone ve iPad’lerde bir çok değişiklik yapılmaktadır. Bu değişikliklerin bir kısmı kullanıcılar tarafından fark edilebilen görünüşte olan değişiklikler olmasına karşın kullanırken fark edemeyeceğiniz yani sistem tarafında çalışan değişiklikler de içerebilmektedir.Bu yüzden iPhone veya iPad kullanan kişilerindaha stabil, verimli cihaza sahip olabilmek adına mümkün olduğu kadar cihazlarını son sürümde kullanmaya gayret göstermelidir. Güncelleme yapılmadan önce ne tür değişiklikler olduğu Apple tarafından ekranlara yansıtılmaktadır. Yine de güncelleme hakkında aklınızda birtakım soru işaretleri oluşuyor ise iPhone servis ilgili güncelleme hakkında bilgi alabilirsiniz.